Vrabotuvanje.com - Мониторинг оператор - Скопје - Perpetuumobile Security
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мониторинг оператор

Скопје

Рок за пријавување:

  • Perpetuumobile Security

 

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ

Објавува ОГЛАС за работа на позиција

Мониторинг оператор Ж/М

Работа во 3 смени

 

Потребни квалификации:

  • ССС /ВСС
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Добро и течно говорење на Македонски јазик
  • Добро познавање на англиски јазик
  • Одлично познавање на работа со компјутери (word и excel задолжително)
  • Лиценца за обезбедување на имот и лица (задолжително)
  • Способност за тимско работење
  • Превземање на одговорност
  • Да нема поведено кривична постапка против лицето

 

Сите заинтересирани кандидати своите биографии (CV со понова слика) 
можат да ги испратат преку полето Аплицирај.

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде