Vrabotuvanje.com - Фитнес тренер - Скопје - X body
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фитнес тренер

Скопје

Рок за пријавување:

  • X body

 

MAXIFIT - X body има потреба од следната работна позиција
Фитнес тренер
 
 
Потребни квалификации: 
  • Завршено образование во областа на физичката култура
  • Претходно работно искуство во иста дејност ќе се смета за предност
  • Познавање на електро стимулација ќе се смета за предност
 
Личен профил: 
  • Организираност и одговорност 
  • Енергичност и позитивен став
  • Флексибилност и посветеност во работата
  • Желба за постојано доусовршување во областа
 
Заинтересираните кандидати да испрата CV преку полето Аплицирај со назнака за работната позиција „Фитнес тренер “.
Контакт телефон: 075/353-959
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде