Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Скопје - Delco
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • Delco

Најголемата специјализирана компанија за достава во Македонија има потреба од проширување на тимот на позиција:
 
Магацински работник за реон Скопје
 
 
Потребни квалификации:
 
 • Минимум средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
 • Возачка дозвола Б (активен возач)
 • Познавање на работа со компјутер
 
Опис на работни задачи:
 • Подредување, грижа и одговорност за производите во магацинот (Електронска евиденција)
 • Прием,складирање и издавање на производите во магацинот
 • Одржување на ред и организираност на магацинот
 • Активна поддршка на тимот во магацинот
 • Почитување на правилата и процедурите во работењето 
 • Работа во смени, може да биде вклучена и ноќна смена
 
 
Нудиме:
 • Редовна месечна плата
 • Осигурување
 • Полно работно време 40 часа
 • Пријатнa работна атмосфера
 • Кариера во брзорастечка интернационална компанија
 • Службен мобилен телефон, службено возило
 
 
Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, имате позитивен и професионален пристап кон работата
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) преку полето Аплицирај со назнака  Магацински работник - Скопје 
најдоцна до 30.11.2018 година.
 
 
 
Напомена:
 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде