Vrabotuvanje.com - Референти за продажба - Гостивар, Струга и Битола - СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референти за продажба

Гостивар, Струга и Битола

Рок за пријавување:

  • СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје

Поради зголемен обем на продажба во Гостивар, Струга и Битола, СЕТЕК СЕ ОД ТЕХНИКА има потреба од

РЕФЕРЕНТИ ЗА ПРОДАЖБА

 

Потребни квалификации:

  • Минимум ССС; 
  • Возачка дозвола Б категорија (Незадолжителна) 
  • Пожелно, но не и неопходно е претходно работно искуство со продажба во некои од овие области: ИТ, ТВ, Бела Техника, Мали кујнски апарати, Aудио и Видео; 
  • Познавање на работа со компјутер, Microsoft Office пакетот, Интернет пребарувачи; 
  • Познавањето на англискиот јазик ќе се смета за предност; 
     


Доколку сте заинтересирани за интересна и динамична работа, а воедно го поседувате потребното образование, квалификации за успешно извршување на работните задачи, испратете ја Вашата кратка биографија со слика не постара од 6 месеци преку полето Аплицирај.

Напомена: Во насловот на пораката нагласете 
“ЗА РЕФЕРЕНТ ЗА ПРОДАЖБА (градот за кој аплицирате)”

Само кандидати кои ќе бидат повикани на интервју ќе бидат лично контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде