Vrabotuvanje.com - Касиери и персонал за млечен оддел - Скопје - Друштво за трговија КИТ-ГО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиери и персонал за млечен оддел

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за трговија КИТ-ГО ДООЕЛ

 

Кит-Го маркетите денес претставуваат синоним за брзорастечки ланец маркети, којшто во фокусот на својата работа го имаат поставено потрошувачот и неговите секојдневни потреби.

Со брза развојна динамика заснована на цврсто поставена стратегија и цели, Кит-Го маркети во период од 23 години се изгради во препознатлив бренд во малопродажбата, како и лојален, модерен и квалитетен ланец маркети во Источна Македонија. Денес, Кит-Го го дефинира лојалниот однос кон купувачите и квалитетната услуга. 

Во тимот на супермаркет Супер Кит-Го во Тафталиџе, Скопје се бараат:

Касиери и персонал за млечен оддел

 

Работни обврски:

 • Грижа за уреденоста во маркетот во согласност со стандардите и насоките на работодавачот
 • Извршување на административни задачи
 • Помош во подготовка на извештаи
 • Совет и помош на клиентите при избор на производ
 • Следење на залихи и задолжување на производи
 • Пополнување и уредување на полици

Од Вас очекуваме:

 • Најмалку средно образование
 • Основни познавања на работа со компјутер и Microsоft Office пакетот
 • Квалитет на услуга
 • Почитување на хигиенски правила
 • Комуникативност, динамичност и самостојност
 • Желба за работа во тим
 • Мотив за унапредување во кариерата
 • Лојалност

Ви нудиме:

 • Работа во уредно и пријатно окружување
 • Вкупно 40 работни часови во неделата
 • Систем на награди


Вашето CV Ве молиме да го доставите во супермаркетот Супер Кит-Го во Тафталиџе или електронски преку полето Аплицирај.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде