Vrabotuvanje.com - Продавач/ка за 3та смена - Скопје - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач/ка за 3та смена

Скопје

Рок за пријавување:

  • Специјал

 

СПЕЦИЈАЛ е пекарско - слаткарска фирма со 20 годишна традиција и искуство, објавува оглас за работна позиција:

Продавач/ка за 3та смена

 

Потребни квалификации:

  • Завршено минимум средно образование
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
  • Основна работа со компјутери

 

Личен профил:

  • Комуникативност, љубезност и педантност
  • Лојална, иницијативна и темелна личност
  • Способност за тимска работа

 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија преку полето Аплицирај.

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде