Vrabotuvanje.com - Помошник во кујна - Скопје - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник во кујна

Скопје

Рок за пријавување:

  • Специјал

Брендот СПЕЦИЈАЛ постои од 1989 година и во своето професионално протфолио ги опфаќа трите главни производствени сегменти: пекарство, слаткарство и готвени јадења, поради континуиран раст и развој имаме потреба од ново вработување за следната работна позиција:
 
Помошник во кујна - Ѓорче Петров
 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование 
  • Со или без работно искуство (претходно работно искуство ќе се смета за предност)
  • Високо ниво на креативност
  • Смисол за модерно декорирање

 

Личен профил:

  • Организирана и одговорна личност
  • Вредни, енергични и педантни
  • Тимска работа и професионален однос

 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија преку полето Аплицирај.

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде