Vrabotuvanje.com - Електроничар (автоматичар) - Скопје - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електроничар (автоматичар)

Скопје

Рок за пријавување:

  • Специјал

Брендот СПЕЦИЈАЛ постои од 1989 година и во своето професионално протфолио ги опфаќа трите главни производствени сегменти: пекарство, слаткарство и готвени јадења, поради континуиран раст и развој имаме потреба од ново вработување за следната работна позиција:
 
 
Електроничар (автоматичар)
 
 
Опис на работното место:
  • Монтажа и одржување на опрема и машини во пекарска индустрија, како и работи поврзани со пуштање на работа на истите
 
Потребни квалификации:
  • Пожелно е кандидатите да се од реонот на Ѓорче Петров, Карпош или Волково
  • Електротехника/ССС
  • Претходно работно искуство минимум 3 години 
  • Подготвеност за тимска работа и работа под притисок на зададени рокови

Друштвото нуди:
  • Континуирано усовршување во сите области (стручни, индивидулни,..)
  • Соодветна финансиска компензација
  • Динамична и интересна тимска работна средина
 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија преку полето Аплицирај.

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде