Vrabotuvanje.com - Возачи - Европска Унија - Анкер 89
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Огласот не е активен. Пријавувањето е невозможно.

Европска Унија

Рок за пријавување:

 • Анкер 89
 • Адреса: Орце Николов бр.148, 1000 Скопје
 • Телефон: 078 204 126
 • Лице за контакт: Ненад Јаневски
 

АНКЕР 89 компанија за транспорт и шпедиција,

со повеќе од ДЕСЕТГОДИШНО ПОСТОЕЊЕ  има потреба од :

ВОЗАЧИ ВО ЕУ

СО ОДЛИЧНИ УСЛОВИ ЗА РАБОТА

 Нудиме:

 • Дневница од 70 евра за сите денови во неделата (навремена плата)
 • 5 работни дена (дневницата е обезбедена и преку викенд иако не се работи)
 • Сместување во куќа која е во наша сопственост со сите услови 
 • Автомобили на располагање во слободните денови
 • Платено здравствено и пензиско осигурување
 • Транспорт со авионски превоз
 • Колеги спремни да помогнат во секое време и 24 часовна подршка
 • Работата е во Холандија и Германија

Потребни квалификации:

 • ЕУ Документи или бугарска работна виза
 • Код 95
 • Возачка дозвола Е - категорија (шлепер)

Бараме:

 • Подготвеност за тимска работа
 • Сериозност во извршувањето на работните задачи

За детални информации и договор исконтактирајте не:

078 204 126 - Ненад и 078 442 250

 

Сите заинтересирани кандидати своите биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација

 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде