Vrabotuvanje.com - Администратор - Струга - Струга - Delco
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор - Струга

Струга

Рок за пријавување:

 • Delco

Најголемата специјализирана компанија за достава во Македонија има потреба од проширување на тимот на позиција:
 
Администратор во канцеларијата во Струга
 
 
 
 
Квалификации:
 • Пожелно завршено високо образование – Правен факултет ќе се смета за предност
 • Солидно познавање на англиски јазик и работа со компјутери
 • Солидни оргaнизациски и комуникациски вештини
 
 
Опис на работни задачи:
 • Подготовка на интерни и финални извештаи
 • Предавање и примање на поштенските пратки
 • Учество во тренинг за практично оспособување и искуство
 • Одржување и архивирање на документација
 • Комуникација со вработени и активна под дршка на тимот 
 
 
Нудиме:
 • Редовна месечна плата, 
 • Осигурување
 • Полно работно време 40 часа
 • Пријатнa работна атмосфера
 • Кариера во брзорастечка интернационална компанија
 • Службен мобилен телефон
 
 
Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, имате позитивен и професионален пристап кон работата Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) преку полето Аплицирај со назнака ``Aдминистратор - Струга`` најдоцна до 31.12.2018 година.
 
 
Напомена:
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде