Vrabotuvanje.com - Отворени работни позиции - Скопје - Филип Прима Ексклузив
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Отворени работни позиции

Скопје

Рок за пријавување:

  • Филип Прима Ексклузив

ФИЛИП ПРИМА ЕКСКЛУЗИВ ДОО е компанијата чија дејност е изградба на деловно– станбени единици од високоградба, ентериерно уредување. 


ФИЛИП ПРИМА ЕКСКЛУЗИВ ДОО има потреба од едно лице за следната работна позиција:


ОПШТ ГРАДЕЖЕН РАБОТНИК
ГИПСАР
МОЛЕР
ФАСАДЕР
ПЛОЧКАР
СТАКЛЕН ФАСАДЕР (АЛКОБОНД/ стакло фасада)

 

Потребни квалификации:

  • Со работно искуство

 

Личен Профил:

  • Организираност и одговорност
  • Добри практични вештини
  • Мотивираност и превземање на иницијатива
  • Флексибилност
  • Редовност

 

Услови:

  • Општ работник: нето плата 18,000 денари- 20,000 денари
  • Стручен работник: нето плата од 25,000 денари до 37,000 денари во зависност од работното место и поединечниот квалитет

Напомена:
Заинтересираните лица да го пратат својот контакт на mail-, да наведат за која работна позиција аплицираат и да наведат лични податоци: Име и Презиме, Година на раѓање, Место на живеење, степен на образование и работно искуство. 

Заинтересираните кандидати може да не контактираат и на телефонскиот број: 078/312-737

web: http://www.filipprima.com.mk/

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде