Vrabotuvanje.com - Лице за обезбедување - Скопје - Скопје - Comodita
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за обезбедување - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • Comodita

Сè започна со идејата за обезбедување на удобност.

Тоа беше 2014 година кога COMODITA MATTRESS се појави како бренд на пазарот, потомок производ и резултат од  работа направен во тек на 25 години искуство од една од најголемите компании во регионот - Devolli Corporation.
Линијата COMODITA MATTRESS беше само првиот чекор за влез на пазарот, што беше уште повеќе проследено со проектот наречен COMODITA HOME Chain of Stores кој содржи производи од домашна категорија.

Comodita објавува оглас за следната работна позиција:

ЛИЦЕ ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КАНЦАЛАРИСКИ ОБЈЕКТ
4 (ЧЕТИРИ) извршители

​Потребни квалификации:

  • Минимум средно образование
  • Поседување на Лиценца за Обезбедување ќе се смета за предност
  • Претходно работно искуство  во иста или слична дејност
  • Познавање на компјутери

 

Личен профил:

  • Професионален однос кон работата
  • Одговорност, дисциплинираност
  • Самоиницијативност при извршување на работните задачи
  • Способност за тимска работа
  • Способност за работа под притисок

 

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме Вашите биографии да ги испратите преку полето Аплицирај.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде