Vrabotuvanje.com - Доставувач на храна со сопствено возило - Скопје - СНБ ФУД ИНВЕСТ ДОО -ДОМИНОС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувач на храна со сопствено возило

Скопје

Рок за пријавување:

 • СНБ ФУД ИНВЕСТ ДОО -ДОМИНОС
 

СНБ ФУД ИНВЕСТ Друштво за трговија и услуги ДООЕЛ  - ДОМИНОС ПИЦА  од Скопје, ул.Вељко Влаховиќ бр.26 е Компанија која својот успех го базира на тимската работа и динамичен развој, а за своите потреби објавува оглас за вработување на

ДОСТАВУВАЧИ НА ХРАНА СО СОПСТВЕНО ВОЗИЛО – 5 извршители

 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Со или без претходно работно искуство 
 • Возачка дозвола Б - категорија
 • Познавање на територија на град Скопје
 • Поседување на сопствен возило 

 

Личен профил:

 • Организираност и одговорност
 • Самоиницијативност и енергичност
 • Способност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови

 

Опис на работно место:

 • Доставата на производите  од ресторан до адреса на нарчка  со сопствено возило
 • Одговорност за навремена и точна достава на производите до крајната цел
 • Грижа за техничката и хигиенската исправност на возилото

 

Ние нудиме:

 • Основна месечна плата до 35.000,00 денари
 • Пријатна работна атмосфера
 • Светски признати обуки 
 • Можност за долгорочна кариера

 

Работно време:

 • Неделно  40 часа
 • Дневно во две смени: прва смена од 10:00 до 18:00 часот, втора смена од 16:00 до 24:00 часот.

 

Заинтересираните кандидати кои ги исполнуваат горе наведените услови потребно е да испратат резиме (CV) и придружно писмо со наведување на работното место  преку полето Аплицирај, најдоцна до 15.12.2018 година.

Лице за контакт Сузана Стојкоска, тел: 02/3125 125.

Изборот ќе се изврши во рок од 45, 90 или 120 дена во зависност од бројот на пристигнати апликации.

Само апликациите кои ги исполнуваат потребните квалификации и услови ќе бидат повикани на интервју.

Пристигнатите апликации после наведениот рок, како и некомплетните апликации нема да бидат предмет на разгледување.

 

 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде