Vrabotuvanje.com - Хаусмајстор - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЗУР Маркет

 

ГРАНДПРОМ-ЗУР дооел ЗУР МАРКЕТима потреба од

Хаусмајстор за ситни поправки

 

Работни задачи:

 • Остранување на ситни дефекти од  водовод ,електрика, браварија 
 • Познавање на занатски работи
 • Работа со електрични апарати и рачен алат
 • Водење евиденција за извршените поправки и потрошен матријал
 • Промена на светилки,
 • Почитување на правилата и процедурите во работењето
 • Одржување на системот за ладење и греење


Потребни квалификации:

 • Одговорна и вредна личниост
 • Спремност за тимска работа
 • Спремност за работа под притисок
 • Минимум ССС образование


Ние нудиме:

 • Пријатна работна атмосфера
 • Основна плата +бонуси


Доколку сте заинтересирани за работата можете да испратите ваша биографија преку полето Аплицирај

Зур маркет

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде