Vrabotuvanje.com - Работник во магацин - Скопје - СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во магацин

Скопје

Рок за пријавување:

  • СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје


Услужно претпријатие СЕТЕК СЕ ОД ТЕХНИКА Скопје има потреба од

РАБОТНИК ВО МАГАЦИН

Ви нудиме вработување и одлични услови за работа, 
можност за професионална надоградба и напредување.

Ве покануваме да станете дел од нашиот тим.


Потребни квалификации:

  • Минимум ССС
  • Возачка дозвола Б категорија
  • Пожелно е предходно искуство со  работење во магацин 

 

Доколку сте заинтересирани а воедно го поседувате и потребното познавање за успешно извршување на работните задачи, испратете ја Вашата кратка биографија преку полето Аплицирај

Само кандидати кои ќе бидат повикани на интервју ќе бидат лично контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде