Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Скопје - Друштво за трговија и маркетинг КОСМОС ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за трговија и маркетинг КОСМОС ГРУП ДООЕЛ

Друштво за трговија и маркетинг КОСМОС ГРУП ДООЕЛ, ја нуди следната работна позиција:

Комерцијалист

 

Опис на работата:

  • Комерцијалист за продажба и дистрибуција на брендовите REDONE, REDIST и CLASS

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Пожелно е претходно работно искуство
  • Возачка дозвола Б- категорија

 

Ние нудиме:

  • Месечна плата во висина од 15 000 денари плус 3% од продажба (за дополнителни таргети следуваат и дополнителни бонуси)
  • Работно време од 08 часот до 16 часот

 

Кадидатите можат да испратaт CV на следната e-mail адреса cosmosgroup5@hotmail.com

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде