Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ ка - Скопје - Друштво за трговија КИТ-ГО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за трговија КИТ-ГО ДООЕЛ

 

Кит-Го маркетите денес претставуваат синоним за брзорастечки ланец маркети, којшто во фокусот на својата работа го имаат поставено потрошувачот и неговите секојдневни потреби.

Со брза развојна динамика заснована на цврсто поставена стратегија и цели, Кит-Го маркети во период од 23 години се изгради во препознатлив бренд во малопродажбата, како и лојален, модерен и квалитетен ланец маркети во Источна Македонија. Денес, Кит-Го го дефинира лојалниот однос кон купувачите и квалитетната услуга. 

Во тимот на Кит-Го, во СУПЕРКИТ-ГО маркети, имаме потреба од: 

Хигиеничар/ ка

Реон Скопје -Тафталиџе

 

Работни обврски:
Да одржува хигиена во:

  • Продажното место
  • Паркинг просторот
  • Јавниот и тоалетот на вработените
  • Магацинот
  • Кујната
  • Да нарачува средства за хигиена кои се потребни за горенаведените простории
  • Да се грижи и соодветно ги користи алатите за работа.


Вашето CV Ве молиме да го испратите електронски преку полето Аплицирај.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде