Vrabotuvanje.com - Продажни консултанти - Скопје - Скопје - Р3 Инфомедиа
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажни консултанти - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Р3 Инфомедиа

Р3 Инфомедиа, фирмата креатор на брендовите Златна книга и Маркетконект вработува:
 
 

2 ПРОДАЖНИ КОНСУЛТАНТИ за Скопје ​

Опис на работни обврски и одговорности:
 • Директна продажба на Дигитален маркетинг услуги за мали фирми;
 • Презентација, преговарање и склучување на договори;
 • Следење и грижа за клиентите за реализација на договорот;
 • Работно време - Понеделник до Петок од 8:00 до 16:00.
 
Идеални кандидати се:
 • Со работно искуство во директна продажба од најмалку 1 год. ;
 • Личности со добри комуникациски и преговарачки вештини;
 • Фокусирани кон остварување и надминување на зададените продажни цели на дневно ниво;
 • Динамични и мотивирани личности со желба за професионален успех;
 • Способни за индивидуална и тимска работа;
 • Со интерес за дигитален маркетинг, социјални мрежи;
 • Со познавање од областа на компјутерско работење (MS Office).
 
Ви нудиме:
 • Обука за продажба од ТОП професионалци и понатамошно усовршување;
 • Можност за надпросечна заработувачка базирана на лични перформанси;
Доколку сакаш да станеш дел од успешен продажен тим составен од професионалци, испрати твое CV преку полето Аплицирај најдоцна до петок 19.12.2018. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде