Vrabotuvanje.com - Кувар и помошник кувар - Скопје - ДЕТОИЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Кувар и помошник кувар

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ


Детоил Доо СКОПЈЕ, објавува оглас за вработување за следна позиција:

Кувар и помошник кувар

Реон Скопје

 

Потребни кавалификации:

  • Завршено средно образование пожелно од областа на угостителство
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност во угостителски објети
  • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност
  • Познвање на англиски јзик ќе се смета за предност


Личен профил:

  • Организирана и одговорна личност
  • Вредни,енергични и педантни
  • Позитивен став
  • Тимска работа и професионален однос
  • Смисол за модерно декорирање

 

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Аплицирај

Лице за контакт Горан Милошевски телефонски број 071/284-914

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде