Vrabotuvanje.com - Оператори - Тетово - Спорт Лаиф Трејд
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Тетово

Рок за пријавување:

  • Спорт Лаиф Трејд

Спорт Лаиф Трејд има потреба од вработување на

Оператори
Тетово

 

Потребни квалификации:

  • Основно познавање на компјутери
  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство
  • Познавање од областа на спортот е пожелно

 
Личен профил:

  • Комуникативна и одговорна личност
  • Тимска работа и професионален однос кон клиентите
  • Самоиницијативност и посветеност на работа
  • Позитивен став

 

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Аплицирај.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде