Vrabotuvanje.com - Графички дизајнер - Скопје - Elena Luka Home
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Графички дизајнер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Elena Luka Home

Elena Luka Home вработува Графички дизајнер

Потребни квалификации:

  • Одлично познавање на Adobe пакетот,
  • Најмалку една година работно искуство како графички дизајнер,
  • Креативност и желба за долгорочен ангажман.

Заинтересираните кандидати треба да приложат:

  • CV,
  • Портфолио.

Апликациите ги очекуваме на: marketing@elenalukahome.com

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде