Vrabotuvanje.com - Доставувач - Гостивар - Гостивар - Delco
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувач - Гостивар

Гостивар

Рок за пријавување:

 • Delco

Eдинствената специјализирана компанија за достава во Македонија
 
Има потреба од

ДОСТАВУВАЧИ
за реон Гостивар
 
 
 
Квалификации:
 • Минимум средно образование
 • Солидно познавање на градот и околните места
 • Одлично познавање на реон Гостивар
 • Пожелно е познавање на Албански јазик
 • Искуство со теренска работа
Опис на работни задачи:
 • Достава на правни пратки на терен 
 • Активно пребарување на теренот во врска со дополнителните информации и податоци за адресите и известување за истите со пополнување на извештаи и останати потврди за извршена достава
 • Преглед на извештаите на дневна база
 • Активна поддршка на тимот во дадениот реон
 
 
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) со назнака „Достава-Гостивар“, преку полето Аплицирај.
 
Напомена:
 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
 • Потребно е кандидатот да е со место на живеење за реонот за кој аплицира.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде