Vrabotuvanje.com - Систем администратор - Скопје - Eos-Matrix
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Систем администратор

Скопје

Рок за пријавување:

  • Eos-Matrix

ПРИДРУЖИ СЕ НА УСПЕШНИОТ ТИМ на позиција:
 

Систем администратор
Оддел за Техничка поддршка

 

ЕОЅ Матрикс е дел од групацијата ЕОS, водечка финансиска компанија во Европа и експерт во областа на наплата и откуп на побарувања. ЕОЅ е компанија која е присутна во 26 земји во светот, со околу 7,000 вработени и насекаде во светот нуди еднакви можности за вработување и обука.
 

 

Заинтересираните кандидати треба да ги достават своите биографии најдоцна до 20.01.2019 електронски преку полето Аплицирај.

 

www.eos-matrix.mk

www.eos-solutions.com

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде