Vrabotuvanje.com - Работник во материјално сметководство - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во материјално сметководство

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЗУР Маркет

 


                                       
ГРАНДПРОМ-ЗУР ЗУР маркети има потреба од работник во материјално сметководство


Опис на работата:

  • Материјална евиденција , изработка на материјални документи, изработка на фактури за потребите на коминтентите и сл.

Работно искуство: 1 година
Предност кандидати што работеле во малопроджба на иста проблематика

Предност: Познавање на програмски пакет ЦФМА
Вештини: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

РАБОТНО Време од 08-16,час.

Плата по договор

Вид на работа: На определено време

Вашата Пријава можете да ја испратите преку полето Аплицирај со назнака за работиник во материјално сметководство.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде