Vrabotuvanje.com - Отворени работни позиции - Скопје - КАРТОНПЛАСТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Отворени работни позиции

Скопје

Рок за пријавување:

  • КАРТОНПЛАСТ ДООЕЛ
  • Адреса: Борис Трајковски 7/144 К.Вода, 1000 Скопје

Картонпласт има потреба од следните работни позиции
 
Помошник оператор на автоматска штанц машина BOBST 1 (еден) извршител
Општи работници 2 (два) извршители
Лице со посебни потреби за работа во производство1 (еден) извршител
 
 
 
Личен профил:
  • Организирана и одговорна личност
  • Лојалност и иницијативност 
  • Вредни, енергични
  • Тимска работа и професионален однос 
 
Вашите пријави можете да ги испратите преку полето Аплицирај.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде