Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ ка - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ ка

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 
Вработување.ком, за потребите на својот клиент има потреба од следната работна позиција
 Хигиеничар за одржување на хигиена на административниот (канцалариски) дел од нашата компанија 
 
 
 
Потребни квалификации:
  • Основно образование
  • Претходно работно искуство на иста дејност
 
 
Ние нудиме:
  • Обврските ќе се извршуваат еднаш неделно
  • Обезбедени средства за чистење
  • Со неполно работно време
 
 
Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги испратат преку полето
Брза Апликација
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде