Vrabotuvanje.com - Мерчандајзери - Скопје - Чеза Комерц ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мерчандајзери

Скопје

Рок за пријавување:

  • Чеза Комерц ДОО

 

 

 

ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО СКОПЈЕ има потреба од:

Мерчандајзери (Унапредувач на продажба)
 За реон Скопје

 

Услови:

  • Завршено средно образование, ВСС ќе се смета за предност,
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност,
  • Возачка дозвола Б категорија (активен возач).

 

Личен профил:

  • Мотивирана и стабилна личност,
  • Флексибилност за работа на терен,
  • Способност за индивидуална и тимска работа,
  • Деловна култура.

 

Вашата професионална биографија (CV) и писмо за мотивација можете да ги испратите преку полето Аплицирај со задолжителна назнака на апликацијата “За оглас за Мерчендајзер".
 
Напомена:
Кандидатите кои не ги исполнуваат бараните услови кои се наведени во огласот да не аплицираат.
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде