Vrabotuvanje.com - Електроинженер - Скопје - Facility Management Services dooel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електроинженер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Facility Management Services dooel

Фасилити Менаџмент Сервицес дооел - Скопје, лиценцирана компанија за управување на комерцијални објекти , која на своите клиенти им нуди интегриран систем на услуги од областа на управување на недвижнини и нивно одржување од секаков вид

Електроинженер

 

Потребни квалификации:

 • Минимум 5 години работно искуство
 • Учество во изградба на резиденцијални и комерцијални објекти
 • Самоиницијативност и одговорност при извршувањето на работните задачи
 • Способност за работа под притисок и конструктивно решавање на работните предизвици
 • Способност за самостојна и тимска работа
 • Прецизност и ажурност во работата како и запазување на рокови
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Одлично познавање на MS Office, AutoCAD
 • Познавање на англиски јазик
 • Водење на административна документација
Доколку сметате дека ги исполнувате наведените услови и сте заинтересирани за нови предизвици и постојан развој на Вашата кариера, испратете Ваша кратка биографија (CV) и мотивационо писмо преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака на работното место за кое аплицирате.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде