Vrabotuvanje.com - Продавач/ка - Скопје - ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ

 

Приклучете се во тимот на Рептил маркети, работно место  каде може да ги споделувате Вашите идеи, да правите мали грешки, да работите многу, да го изградите вашиот успех и личен развој, и со малку среќа изградете ја вашата Кариера. 

 ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ има потреба од нови вработени за работната позиција:

Продавач/ка

 

Потребни квалификации:

  • ССС средно образование;
  • Со и без работно искуство;
  • Основно познавање на компјутери;
  • Способност за индивидуална и тимска работа;
  • Способност за работа во смени.

 

 

Аплицирајте директно на нашиот веб портал преку следниот 

ЛИНК

или електронски преку полето „Аплицирај“.

Контакт телефон:071/996-061

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде