Vrabotuvanje.com - Општ хирург - Скопје - Неуромедика
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Неуромедика

НЕУРОМЕДИКА, Првата приватна поликлиника во Р. Македонија која успешно работи веќе 25 години, објавува оглас за следната работна позиција:

ОПШТ ХИРУРГ

 

 
Потребни квалификации:
 • Медицинско образование
 • Познавање на англиски јазик
 • Претходно работно искуство на иста позиција
 • Работа со компјутери
Профил на личност:
 • Организираност и одговорност
 • Одлични комуникациски вештини
 • Професионалионален и љубезен однос кон клиентите
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност
 • Способност за работа под притисок и со кратки рокови
 
Ние Ви нудиме одлични услови за работа и пријатна работна атмосфера.
 
Кандидатите потребно е да го достават своето CV (кратка биографија на македонски јазик со фотографија), преку полето „Аплицирај“ со назнака на позицијата за која аплицирате.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде