Vrabotuvanje.com - Специјалист по педијатрија - Скопје - Неуромедика
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Специјалист по педијатрија

Скопје

Рок за пријавување:

 • Неуромедика

 

НЕУРОМЕДИКА, Првата приватна поликлиника во Р. Македонија која успешно работи веќе 25 години, објавува оглас за следната работна позиција:

Специјалист по педијатрија

Потребни квалификации:

 • Универзитетска диплома - Медицинско образование
 • Специјализација од областа педијатрија
 • Претходно работно искуство на бараната позиција ќе се смета за предност
 • Познавање на генерална администрација
 • Познавање на англиски јазик и работа со компјутери


Личен профил:

 • Креативна, талентирана и мотивирана личност
 • Трудољубивост, точност, работа со рокови
 • Иницијативност, темелност, енергичност и позитивен став
 • Професионален однос кон клиенти
 • Способност за работа индивидуално и работа во тим
 • Ние Ви нудиме одлични услови за работа и пријатна работна атмосфера.

 

Кандидатите потребно е да го достават своето CV (кратка биографија на македонски јазик со фотографија) на: kariera@neuromedica.com.mk со насолов на позицијата за која аплицирате, на самото CV.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде