Vrabotuvanje.com - Отворени работни позиции - Скопје - РОЈАЛ ОРГАНИК ЈУГО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Отворени работни позиции

Скопје

Рок за пријавување:

  • РОЈАЛ ОРГАНИК ЈУГО

Ројал Органик Југо ДОО Скопје е странска инвестициона компанија за репро материјали во козметичка фармацевска индустрија. Компанијата во моментов има потреба од следниве работни позиции и за таа цел објавува оглас за следниве работни места:

Дипломиран правник
Приправник ( не дипломиран )
Коресподент со познавање на англиски, германски и шпански јазик
Книговодител
Помошник книговодител


На кандидатите им нудиме:

  • Позитивна работна атмосфера со отворена комуникација
  • Можност за напредување
  • Плата од 15 000 ден до 45.000 во зависност од работната позиција.
Личен профил:
  • Одлични организациски и комуникациски способности
  • Презентациски вештини
  • Лојалност, доверливост 
  • Одговорност кон доверените задачи
 

Својата Професионална биографија (CV) можете да ја испратите преку полето 
Брза Апликација, со назнака за која позиција се пријавувате.

Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на селекција!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде