Vrabotuvanje.com - Унапредувач на продажба - Куманово, Кочани, Штип, Струмица, Гевгелија, Скопје - Тотал Плус Логистик
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Унапредувач на продажба

Куманово, Кочани, Штип, Струмица, Гевгелија, Скопје

Рок за пријавување:

  • Тотал Плус Логистик

 
 
Врз основа на член 22 и 23 од Закон за работните односи, Друштво за производство, трговија и услуги ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК ДООЕЛ увоз-извоз Скопје со седиште на ул.,,Качанички пат,, бр.254, Визбегово, тел:022656-770, објавува оглас за вработување за работно место:
 
Унапредувач на продажба - 1 (еден) извршител
на определено време од 6 (шест) месеци со можност за продолжување 
 
 За реон Куманово, Кочани, Штип, Струмица, Гевгелија и дел од Скопје
 
 
Услови за вршење на работата:
  • ССС
  • Со или без работно искуство 
  • Возачка дозвола Б категорија    
  
Краток опис на работните обврски:
  • Редовна посета на маркетите за кои е задолжен
  • Проверка на состојбата на сите наши производи во маркетот
  • Надополнување на производите на рафт
 
Работното време трае 5 работни дена односно 40 часа неделно од понеделник до сабота. Од понеделник до петок започнува во 08:20 часот а завршува во 15:20 часот и сабота започнува во 09:00 часот а завршува во 14:00 часот. Основната нето плата изнесува 17.000,00 денари.
 
Сите заинтересирани кандидати да испратат кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација во рок од 5 работни дена од 10.01.2019 година до 16.01.2019 година со назнака Унапредувач на продажба.
 
Изборот за соодветен кандидат ќе се врши во рок од:
Доколку се пријавиле до 200 кандидати за работното место изборот се врши во рок од 45 дена, од 201 до 500 кандидати изборот се врши во рок од 90 дена и над 500 кандидати изборот се врши во рок од 120 дена, по истекот на рокот за пријавување. 
 
Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде