Vrabotuvanje.com - Продавач/ка на бензинска пумпа - Скопје - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач/ка на бензинска пумпа

Скопје

Рок за пријавување:

  • GULF

GULF бензинска пумпа има потреба од Продавач/ка на бензинска пумпа
 
 
Потребни квалификации:
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност
  • Располагање со комуникациски вештини и љубезност.
  • Подготвеност за работа во смени
 
Вашето резиме доставете го преку полето Аплицирај со назнака “за оглас продавач/ка на бензинска пумпа ”.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде