Vrabotuvanje.com - Возач на камион - Скопје - Navico Shipping
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на камион

Скопје

Рок за пријавување:

  • Navico Shipping

Друштвото за превоз  СИ ТРАК ДОО Скопје има потреба од посредување при вработување на 

Четири Возачи на моторни товарни возила-камиони за превоз на стока во Скопје- локален превоз и надвор од Скопје. 

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција

 

Личен профил:

  • Совесен и одговорен возач
  • Добро комуникациски вештини
  • Способен за работа на терен

 

Ние нудиме:

  • Договорите за работа ке се склучат на определено време од 3-6 месеци
  • Пријатна работна атмосфера

 

Доколку сте заинтересирани, можете да го испратите своето CV  преку полето Брза Апликација

Контакт телефон: 070/294 -533 Сузана

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде