Vrabotuvanje.com - Касиер/ ка - Куманово - ДЕТОИЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

 • ДЕТОИЛ


Детоил Доо Куманово, објавува оглас за вработување за следна позиција:

КАСИЕР/КА

Реон Доброшане Куманово

 

Потребно образование, работно искуство, квалификации и вештини: 

 • ССС;
 • Поседување на вештини за касиер/продавач; 
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност;
 • Познавање на работа со компјутер, MS Office, Internet Explorer;
 • Пожелно е поседување на возачка дозвола Б категорија;   
 • Познавањето на англискиот јазик ќе се смета за предност;

Одговорности и работни задачи:

 • Услужување на клиентите;
 • Работа со документи поврзани со секојдневното функционирање;
 • Континуирано учење на карактеристики во услугата;
 • Други работни задачи поврзани со секојдневното функционирање;

 

Вработениот е со редовно работно време и секако му се платени сите придонеси

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Аплицирај

Лице за контакт Горан Милошевски телефонски број 071/284-914

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде