Vrabotuvanje.com - Бравар - Куманово - Квалитет Пром
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

  • Квалитет Пром

 

Квалитет Пром Дооел Куманово за место-Куманово објавува оглас за следната работна позиција Бравар

 

Потребни квалификации:

  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност;
  • Високо развиена способност за самостојна реализација на доделените работни задачи и рокови.


Опис на работата:

  • Работа со челични конструкции и други метални производи
  • Монтажа и заварување на склопови
  • Изработка на заварувачки конструкции според цртежите и упатствата на управителот или менаџерот


Посебни придобивки и она што го нудиме:

  • Да работат во стабилна компанија која може да ги препознае и награди своите лојални и квалитетни вработени
  • Дополнителна едукација поврзана со спецификите на работното место и образованието наменето за личен развој
  • Работа со најсовремена опрема и технологии
  • Стимулирање на платата за успешна работа и можност за промоција

 

Заинтересираните кандидати можат да се пријават со испраќање на апликација, преку полето Аплицирај
Или со лични податоци на телефон  071284914- Горан Милошевски
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде