Vrabotuvanje.com - Оператор на машина во производство и Возач на камион - Скопје - dssmith
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор на машина во производство и Возач на камион

Скопје

Рок за пријавување:

  • dssmith


DS Smith е водечка европска компанија за производство на амбалажа приспособена на барањата од клиентот со нагласок на врвниот дизајн и локална услуга близу просториите на клиентот. Со портфолио на производи кое опфаќа транспортно пакување, продажно пакување, промотивно пакување и пакување за изложување, приспособено заштитно пакување и индустриско пакување, DS Smith  ги задоволува сите барања на пазарот. На глобално ниво делува во четири дивизии: амбалажа, рециклирање, пластика и хартија. 

Со тим од над 22.000 ентузијасти за амбалажа низ целиот свет, нашата цел е нашите вработени да се чувствуваат ценети и да го прифатат тоа што ние како бизнис имаме за цел да го оствариме. Силно ја поддржуваме важноста на внатрешната култура која се фокусира на амбиција и чесност.

Ги поттикнуваме вработените да ги прифатат нашите пет основни вредности: да се грижиме, да си задаваме предизвици, да ни веруваат, да реагираме, да сме упорни. Овие основни вредности не водат при донесување на одлуки и ги обликуваат политиките и праксите на компанијата. Ова ни овозможува успешно да ги оствариме нашите стратешки цели и да ги задоволиме потребите на сите наши заинтересирани страни. Повеќе информации на www.dssmith.com

DS Smith Скопје вработува:

Оператор на машина во производство 
Возач на камион

 

Потребни квалификации:

  • Средно образование
  • Со или без работно искуство 
  • Организираност и одговорност
  • Способност за работа во тим
  • Мотивирана и стабилна личност
  • Возачка дозвола C категорија ( за возач на камион)


Што нудиме: работа во интернационална компанија, во динамична атмосфера, со можност за персонален и професионален развој.

Сите заинтересирани кандидати кој ги исполнуваат наведените квалификации потребно е да достават CV, со назнака за која позиција аплицираат, преку полето Брза Апликација не подоцна од 28.02.2019

Само оние апликации кој ги задоволуваат критериумите наведени погоре ќе бидат поканети на интервју.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде