Vrabotuvanje.com - Монтер на мебел - Скопје - Royal House Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Монтер на мебел

Скопје

Рок за пријавување:

  • Royal House Group

РОЈАЛ ХОУСЕ ГРОУП Скопје е реномирана компанија, која  има потреба да вработи едно лица за работа на работната позиција

Монтер на мебел 1 (еден) извршител

Лицето треба да имаат познавање од областа на дрвната индустрија за монтирање на мебел од реномирани производители.

Потребни квалификации:

  • Образование - ССС
  • Со или без работно искуство

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето Брза Апликација

Ќе се разгледуваат и контактираат само аликациите кои ги исполнуваат бараните квалификации.​

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде