Vrabotuvanje.com - Продавач – Магационер - Скопје - ПРО-ЦИТ д.о.о. Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач – Магационер

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПРО-ЦИТ д.о.о. Скопје

http://www.procit.com.mk

ПРО-ЦИТ д.о.о. Скопје, друштво од областа на трговија со автомобилски резервни делови распишува, ОГЛАС за слободни работни места:

ПРОДАВАЧ – Магационер

Задачи и одговорности:

 • Задолжен за комплетна организација за прием, пренос и издавање на роба
 • Изработка на потребна документација
 • Останати работни задачи поврзани со секојдневното работење
 • Работа во смени

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование 
 • Претходно работно искуство како магацински работник
 • Возачка дозвола Б – категорија (активен возач)

Профил на личност:

 • Организираност и одговорност
 • Самоиницијативност и енергичност
 • Способност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови

Вашата професионална биографија (CV) со слика и Мотивационо писмо можете да ги испратите преку полето Брза Апликација, најдоцна до 28.02.2019 год.

Ќе бидат контактирани лицата кои ќе влезат во потесен избор.

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде