Vrabotuvanje.com - Пица Мајстор - Скопје - Браун Шугар Кафе Бар ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Браун Шугар Кафе Бар ДООЕЛ
 • Адреса: Метрополит Теодосиј Гологанов 34а, 1000 Скопје

Brown sugar објавува оглас за следнава работна позиција:

Пица мајстор (м/ж)​

Потребни квалификации:
 • Средно образование
 • Подготвеност за тимска работа
 • Претходно работно искуство
 
Профил на личност:
 • Организирана и одговорна личност
 • Вредни,енергични и педантни
 • Позитивен став
 • Тимска работа и професионален однос
 
 
Ние нудиме:
 • Oдлично работно опкружување и професионално усовршување
 • Неопределено време
 • Редовна месечна плата во висина од 20.000 до 30.000 денари
 

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, испратете ги Вашите пријави преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде