Vrabotuvanje.com - Монтер на мебел - Скопје - КАРАОРМАН АД Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Монтер на мебел

Скопје

Рок за пријавување:

  • КАРАОРМАН АД Скопје

РОЈАЛ ХОУСЕ ГРОУП Скопје е реномирана компанија, која  има потреба да вработи две лица  за работа во салон за мебел, на работно место:

Монтер на мебел

Лицата треба да имаат познавање од областа на дрвната индустрија за  монтирање на  мебел од реномирани производители.

Потребни калификации:

  • Образование - ССС
  • Работно искуство од 1 година во бараната област
  • Поседување на возачка дозвола од Ц категорија - не е задолжително, но ќе се смета за предност

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде