Vrabotuvanje.com - Шанкер / Келнер - Скопје - Alexandar Square
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шанкер / Келнер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Alexandar Square

Alexandar Square има потреба од следната работна позиција

ШАНКЕР / КЕЛНЕР ЗА РАБОТА ВО НОВООТВОРЕН ХОТЕЛ ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ

Потребни квалификации:

  • ССС- угостителско школо
  • познавање на англиски јазик
  • претходно работно искуство ке се смета за предност

 

Личнен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и  педантност 
  • Самоиницијативност и посветеност на работата

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето Брза Апликација

Напомена: Само апликациите на кандидадите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледани

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде