Vrabotuvanje.com - Работник за обезбедување - Скопје - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник за обезбедување

Скопје

Рок за пријавување:

 • ESI (Employment Services International)


 

 
За вработување кај наш реномиран клиент кој се занимава со трговија на големо со цврсти, течни и гасовити горива, бараме:
 
Работник за обезбедување (Реон Скопје)
 
 
ЗАДАЧИ:
 • Контрола на возила на влез/излез
 • Административни задачи кои произлегуваат од соодветните процедури и работни упатства
 • Извршување на административни задачи на Главна капија
 • Ги упатува возачите на автоцистерни од транспортните компании за натовар/истовар на нафтени деривати
 • Ги упатува возачите, вработените на надворешни компании-Изведувачи кон локациите за изведбени активности
 • Ги упатува возачите на надворешните компании за натовар на хемикалии и останато (комунален, метален и друг отпад, талог, калибрирање на Авто-Ваги, пробивање на линии на Авто-полнилиште и Истоварно место, сервисирање и дезинфекција на тоалетни кабини, материјал и опрема за Главен магацин), на Шалтерот на ОЕ Услуга на клиенти(Контејнери) за да прибават документ за мерење на Авто-Ваги.
 
БАРАМЕ:
 • ССС (без ограничување во одбраната насока за образование)
 • Лиценца за вршење работи на обезбедување на лица и имот
 • Соодветно претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Пасивно познавање на англиски јазик
 • Средно познавање на Word и Outlook
 • Поседување на возачка дозвола со Б категорија
 • Предност ќе имаат тие кои поседуваат и Ц категорија
 
ПОНУДА:
 • Работно време во смени од 07:00-15:00 часот; од 15:00-23:00 часот и од 23:00-07:00 часот
 • Годишен одмор – 20 денови
 • Договор на 3 месеци со можност за продолжување
 • Превоз обезбеден од компанијата
 • На основна нето плата се пресметуваат и исплатуваат законски пропишаните додатоци за ноќна работа, работа во државен празник, сменска работа итн.
 • Нето плата во вредност од 18.000 денари
 • Обезбедена храна
 •  
 
Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.
 
ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде