Vrabotuvanje.com - Шеф на сметководство - Скопје - Devolli Corporation
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шеф на сметководство

Скопје

Рок за пријавување:

 • Devolli Corporation

 

"Devolli Corporation" е реномирана компанија, лидер во производството и дистрибуцијата на квалитетни производи за кафе на пазарот (како веќе добро познатите брендови Prince i Pascalin).

Во моментов, "Devolli Corporation" располага со квалификуван тим од над 1400 работници, главно фокусирани на задоволување на потребите на клиентите. 

Благодарение на модерната технологија, стратегија за управување и развој, "Devolli Corporation" е подготвена да ги задоволи потребите на клиентите за производи со висок квалитет во секое време и во секој случај.

Шеф на сметководство


Потребни квалификации:

 • Високо образование
 • Задолжително претходно искуство на менаџерска позиција
 • Одлично познавање на даночното законодавство и сметководствените принципи
 • Изразена прецизност и точност во работата
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Добри компјутерски вештини, работа со софтверскиот пакет MS – Office
Личен профил:
 • Менаџерски способности и комуникациски вештини          
 • Лојалност и професионален пристап кон работата
 • Флексибилност и насоченост кон изнаоѓање на решенија
 • Самоиницијативност, организираност и динамичност
 • Одговорност, кооперативност и посветеност на работата
 • Способност за запазување на рокови
 • Деловна култура
 


Доколку сте заинтересирани, Ве молиме испратете биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде