Vrabotuvanje.com - Електро инсталатер – монтер - Скопје - ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електро инсталатер – монтер

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ

ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ како компанија која е во постојан раст во областа на проектирањето и изведба на електрични инсталации и инсталации на безбедносни системи, има потреба од следните работни позиции: 

1.Електро инсталатер – монтер одговорен на Тим со работно искуство – 2 позиции

2.Електроинсталатер – монтер  со работно искуство – 5 позиции

 

Нудиме:

 ✔️Загарантирана, навремена плата во постојан раст  од  20.000,00 – 32.000,00 денари
 ✔️Одлични услови за работа и бонуси 
✔️ Фиксно работно време само во прва смена 
✔️Флексибилност и многу други бенефити 
✔️ Работните места се однесуваат за реон Скопје и околината

 

Вашето CV или кратки информации испратете ги најдоцна до 30.03.2019,
​електронски преку полето Брза Апликација.

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде