Vrabotuvanje.com - Продавач/ка - Скопје - ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ

Приклучете се во тимот на Рептил маркети, работно место  каде може да ги споделувате Вашите идеи, да правите мали грешки, да работите многу, да го изградите вашиот успех и личен развој, и со малку среќа изградете ја вашата Кариера. 

 ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ поради отварање на нов маркет (кај Зелен пазар -Центар) има потреба од нови вработени за  работната позиција:

Продавач/ка

Потребни квалификации:

  • ССС средно образование;
  • Со и без работно искуство;
  • Основно познавање на компјутери;
  • Способност за индивидуална и тимска работа;

Аплицирајате на: http://reptilmarketi.mk/вработување или преку полето Брза Апликација

контакт телефон 071/996-061

Во согласност со Прописите за заштита на лични податоци ве молиме не доставувајте ваша лична фотографија при пополнување на апликацијата за вработување.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде