Vrabotuvanje.com - Фризери за шишање - Скопје - Мое Студио Дадар
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фризери за шишање

Скопје

Рок за пријавување:

  • Мое Студио Дадар


 

Мое Студио Дадар има потреба од следната работна позиција
 
Фризери за шишање (м/ж)
 
 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Задолжително претходно работно искуство на истата позиција
  • Шишање на мажи и жени
 
Личен профил:
  • Креативност и умешност
  • Комуникативна и одговорна личност 
  • Позитивност, спретност и енергичност
  • Организираност, љубезност и педантност


 
Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија
преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде