Vrabotuvanje.com - Продавачка - Скопје - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ESI (Employment Services International)


 

 
 
За вработување кај наш реномиран клиент бараме:
 
Продавачка (реон Скопје)
 
 
 
ЗАДАЧИ:
 • Продажба
 • Средување на продавницата
 • Работа со фискален апарат
 
БАРАМЕ:
 • ССС
 • 6 месеци претходно работно искуство на позиција за продажба
 • Смисол за продажба 
 • Јасно изразени комуникациски вештини
 • Посветена личност
 • Активно познавање на англиски јазик
 • Одлично познавање на Word и Excel и Outlook
 
НУДИМЕ:
 • Можен почеток на вработување : веднаш
 • Времетраење на вработувањето: неопределено работно време
 • Работни саати: 40 часа неделно распоредени во 2 смени 
 • Годишен одмор: според ЗРО
 • 15.000 денари нето плата
 • Процент на продажба
 
Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.
 
ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде