Vrabotuvanje.com - ОПЕРАТОР ВО КОЛ – ЦЕНТАР - Скопје - СНБ ФУД ИНВЕСТ ДОО -ДОМИНОС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

ОПЕРАТОР ВО КОЛ – ЦЕНТАР

Скопје

Рок за пријавување:

 • СНБ ФУД ИНВЕСТ ДОО -ДОМИНОС
 

СНБ ФУД ИНВЕСТ ДООЕЛ  - ДОМИНОС ПИЦА  од Скопје, ул.Вељко Влаховиќ бр.26 е Компанија која својот успех го базира на тимската работа и динамичен развој, а за своите потреби објавува оглас за вработување на 

ОПЕРАТОР ВО КОЛ – ЦЕНТАР 
2 извршител 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Со или без претходно работно искуство 
 • Одлично познавање на Македонски, Албански и Англиски јазик

Личен профил:

 • Организираност и одговорност
 • Самоиницијативност и енергичност
 • Способност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови

Опис на работно место:

 • Прима  и одговара на  дојдовни повици и меилови од клиентите 
 • Внесува нарачки во системот
 • Обезбедува  информации за услугите
 • Решава забелешки од клиентите

Ние нудиме:

 • Најниска месечна нето  плата  13.000,00 денари, највисока  месечна нето плата 15.000,00 денари 
 • Пријатна работна атмосфера
 • Светски признати обуки 
 • Можност за долгорочна кариера

Работно време:

 • Неделно  40 часа
 • Дневно во две смени: прва смена од 10:00 до 18:00 часот, втора смена од 16:00 до 24:00 часот.

 

Заинтересираните кандидати кои ги исполнуваат горе наведените услови потребно е да испратат резиме (CV) и придружно писмо со наведување на работното место  преку полето Брза Апликација, најдоцна до 20.03.2019 година.

Лице за контакт Сузана Стојкоска, тел: 02/ 3125 125.
Изборот ќе се изврши во рок од 45, 90 или 120 дена во зависност од бројот на пристигнати апликации.

Само кандидти кои ги исполнуваат потребните квалификации и услови ќе бидат повикани на интервју.

Пристигнатите апликации после наведениот рок, како и некомплетните апликации нема да бидат предмет на разгледување.

 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде